Projektantka zamienia kobiety w prawdziwe wróżki dzięki sukienkom!

Mówiąc o ubraniach z wzorem zwierzęcym, możesz początkowo pomyśleć o lampartach, gepardach, a może zebrach. Jednak ta projektantka przenosi zwierzęce nadruki na inny poziom dzięki swoim oszałamiającym sukienkom w motyle. To nie tylko nadruk – tkaniny i wzory wyglądają jak z bajki, jakby kobiety w tych sukienkach miały zaraz odlecieć.

Bibian Blue, twórczyni tych sukienek, mówi, że motyle zawsze były dla niej inspiracją: „Właściwie mam wytatuowane dwa duże motyle i zawsze uwielbiałam mieć je jako akcesoria i dekoracje do domu.”

„To była ta kolekcja z 2012 roku o nazwie Crystal Flowers, inspirowana secesją, wróżkami i lampami Tiffany. Uwielbiam sukienki w stylu vintage wróżki. Zaczęłam dużo pracować z drukiem cyfrowym, po prostu uwielbiałam tworzyć własne tkaniny, więc dla tej kolekcji po prostu zrobiliśmy panel z różnymi skrzydłami motyli w różnych kolorach i rozmiarach, ale nie mieliśmy jeszcze jasnych projektów – po prostu chcieliśmy dużo skrzydeł, aby zobaczyć, jak będą wyglądać.” – opowiada projektantka.

„Po prostu spodobało mi się to, jak wyszło, a suknie stały się tak popularne, że od tego czasu są naszymi bestsellerami. Do tej pory stworzyliśmy już 4 kolekcje sukienek z wieloma różnymi nadrukami motyli i ciem.” – dodaje Bibian.

Instagram: @bibianblue

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu