Przezroczysty strój Zendayi na premierze „Diuny” wprawił fanów w szok!

Podczas światowego debiutu filmu „Diuna: Część druga” w Londynie uwaga skupiła się głównie na Zendayi, nagrodzonej nagrodą Emmy aktorce i ikonie mody, która ujęła wszystkich swoim efektownym srebrnym strojem przypominającym robota C-3PO.

Trasa prasowa „DIuna: Część druga” zamieniła się w pokaz modowych zestawów, szczególnie Zendayi, której odważne wybory modowe niezmiennie zadziwiają widzów.

Podczas premiery filmu w Londynie 27-letnia Zendaya po raz kolejny przekroczyła oczekiwania. Ubrana przez zaufanego stylistę Lawa Roacha Zendaya zrobiła wrażenie w kostiumie robota Mugler w stylu vintage.

Strój w stylu vintage, zaprezentowany po raz pierwszy podczas Tygodnia Mody w Paryżu w 1995 roku, jest wykonany ze srebrnej tkaniny zaprojektowanej tak, aby naśladować zbroję robota i ma wycięcia pokryte PCV, w tym na piersi i plecy.

Zendaya odważnie pokazywała odkryte plecy i pośladki projektu, przyjmując pozy na czerwonym dywanie. Jej wersja stroju była stylizowana niezwykle zbliżona do oryginału, uzupełniona metalowymi czółenkami. Zrezygnowała jednak z noszenia nakrycia głowy, wybierając zamiast tego elegancki kok z grzywką na boki i podkreślając wygląd wyrazistym naszyjnikiem z klejnotów.

Pomimo efektownego stroju, wygląd Zendayi spotkał się w Internecie z mieszanymi reakcjami, a niektórzy nazwali go „śmiesznym”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu