Reese Witherspoon podkreśla potrzebę „edytowania przyjaźni” w przypadku osób powyżej 40. roku życia!

Reese Witherspoon jest znana z tego, że jej najlepszymi przyjaciółmi są gwiazdy z najwyższej półki. Nicole Kidman, Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow to tylko niektóre z nich. Jednak nie każdego, kogo kiedykolwiek spotkała, może nazwać przyjacielem. I namawia ludzi, aby poszli jej śladem.

Reese Witherspoon (47 l.) szczerze opowiadała o zarządzaniu przyjaźniami w swoim intensywnym życiu. Podkreśliła znaczenie „edytowania” przyjaźni, mówiąc: „Wszyscy powyżej 40. roku życia to wiedzą. Jeśli nie wnosisz nic do mojego życia, wynoś się z mojego życia. Moja babcia mawiała, że ludzie to grzejniki lub odpływy. Trzymaj się grzejników.”

Omawiając radzenie sobie z odrzuceniem, Witherspoon ujawniła, że wcześnie nauczyła się, że opinie innych ludzi nie są jej zmartwieniem. Podkreślała wolność od lekceważenia zewnętrznych sądów i autentycznego życia.

Witherspoon odniosła się również do braku projektów kierowanych przez kobiety w Hollywood i omówiła swoją drogę do założenia Hello Sunshine, firmy medialnej odpowiedzialnej za znaczące produkcje.

Sprzeciwiła się radom, aby zainwestować swoje pieniądze w Hello Sunshine, podkreślając potrzebę innego podejścia. Wyraziła uznanie dla swojego byłego męża, Jima Totha, za pomoc w udoskonaleniu jej strategii i pozyskaniu kapitału, aby utrzymać rozwój firmy.

Niestety, Reese rozwiodła się z Jimem Tothem po 12 latach małżeństwa. Mają 10-letniego syna Tennessee.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu