Rihanna i A$AP Rocky ujawnili unikalne imię swojego dziecka!

Miesiąc po porodzie piosenkarka Rihanna i A$AP Rocky ujawnili unikalne imię swojego drugiego syna. Wybór może być subtelnym nawiązaniem do ostatniego utworu A$AP „Riot”.

Para, czyli 35-letnia twórczyni hitu „Diamonds” i 34-letni raper, zdecydowała się nadać swojemu nowo narodzonemu synowi imię Riot Rose Mayers. Jak wynika z aktu urodzenia uzyskanego przez publikację, Riot przyszedł na świat 1 sierpnia 2023 roku o godzinie 7:41 w szpitalu Cedar Sinai w Los Angeles.

Zgodnie z tradycją nadawania imion rozpoczynających się na literę „R” para nadała już swojemu pierwszemu synowi, urodzonemu w maju 2022 roku, imię RZA Athelston Mayers. Co do tego, kiedy dumni rodzice zdecydują się ujawnić zdjęcia najnowszego członka rodziny, to się okaże.

Rihanna już wcześniej udostępniała zdjęcia RZA siedem miesięcy po jego narodzinach. W zeszłym miesiącu pojawiły się doniesienia potwierdzające przyjście na świat drugiego dziecka pary.

Wybór imienia RZA dla ich pierwszego syna jest hołdem dla znanego producenta i rapera RZA, który jest przywódcą klanu Wu-Tang i występuje pod pseudonimem Robert Fitzgerald Diggs. Dodatkowo honoruje także drugie imię A$AP.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu