Rozwodowe selfie – współczesny trend, który dowodzi, że można rozstać się w zgodzie.

Na myśl o typowym rozwodzie w naszych myślach pojawia się seria nieprzyjemnych skojarzeń. Okazuje się jednak, że to zdarzenie wcale nie musi wiązać się z negatywnymi emocjami – czasami jest jedynie wynikiem wspólnej, dojrzałej i dokładnie przemyślanej decyzji. Dowodzi tego trend zapoczątkowany przez nowoczesne pary, które pomimo rozstania postanowiły zakończyć swoje wspólne życie w zgodzie – moda na rozwodowe selfie! Byś może brzmi to dość abstrakcyjnie, ale widok szczęśliwych ludzi, którzy nie żałują wspólnie spędzonych lat, naprawdę potrafi poruszyć nawet najbardziej szczęśliwe pary. Przedstawiamy zdjęcia rozwodników, którzy udowodnili światu, że można osiągnąć porozumienie bez zbędnych kłótni.

„Jesteśmy bardziej podekscytowani niż w dniu naszego ślubu!”

„Cali my – przypadkiem założyliśmy takie same koszule w dniu finalizowania rozwodu. Od dziś nie jesteśmy parą, ale zawsze będę kochał tego faceta.”

„Oficjalnie jesteśmy już po rozwodzie. Najbardziej przyjazne, pełne szacunku i miłości rozstanie, jakie można sobie wyobrazić. Nie uśmiechamy się, ponieważ to koniec, ale dlatego, że to się stało.”

„- Może rozwodowe selfie?
– Na tle orła?”

„I po rozwodzie. Myślę, że dogadujemy się teraz lepiej niż po ślubie.”

„Szczęśliwe zakończenie. Koniec gry. Rozwodowe selfie.”

„Miałam szczęście, będąc twoją żoną przez 4 lata i jestem szczęśliwa, będąc twoją przyjaciółką na zawsze.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu