Samotna mama przebiera się za mężczyznę na imprezę dla ojców!

Whitney Kittrell, 27-letnia samotna matka, ciężko pracuje, aby zapewnić dwójce swoich dzieci kochający dom, nawet bez taty w pobliżu. Jest sprzątaczką w szpitalu i studiuje, aby zostać terapeutką oddechową, co pokazuje, jak silni mogą być samotni rodzice.

Whitney nie chce, aby jej dzieci cokolwiek przegapiły z powodu nieobecności taty.

W 2017 roku jej 5-letni syn Lucas namawiał ją, aby wzięła udział w szkolnej akcji „tatusiowie i pączki”. Chociaż przypominało jej to o odmiennej sytuacji w ich rodzinie, poszła go uszczęśliwić. „Chcę, żebyś przyszła.” – powiedział jej. „Jesteś moją mamą i moim tatą.”

Ubrała się jak tata, miała na sobie duże spodenki, t-shirt, czapkę i sztuczną brodę. Internautom spodobało się zabawne zdjęcie udostępnione w Internecie, na którym widać, jak bardzo troszczy się o swojego syna.

Lucas był zachwycony i nazwał ją „najlepszym tatą na świecie”. Whitney powiedziała: „Każdego dnia żartuje z tego, że powinnam nosić brodę”. Sprawiło to, że Whitney poczuła się dumna i kochana, chociaż na początku było to trochę dziwne. Wie, że ich więź jest wyjątkowa, nawet jeśli nie jest to typowa rodzina. „Wiedziałam, że jeśli się odpowiednio ubiorę, to go rozśmieszy. Nie chodziło o to, żeby ktoś wiedział, co robię, ani żeby zwracać na siebie uwagę. Chodziło tylko o to, żeby się dobrze bawić.”

W podnoszącej na duchu refleksji Lucas docenił szczególną więź, jaka łączy go z matką. „To moja najlepsza mama.” – pochwalił się. „Czuję się szczęśliwy i dobrze się czuję, kiedy przyszła ze mną.” Gdy dzień w szkole dobiegał końca, Lucas czule objął Kittrell i obsypał ją czułymi pocałunkami.

Udział w szkolnym wydarzeniu był dla Kittrell zniechęcający i wypychał ją poza strefę komfortu. Jednak wdzięczność Lucasa stopiła jej serce. „Podziękował mi, że tam jestem, że zdecydowałam się go pokochać.” – ujawniła Kittrell. Mimo rozwodu trzy lata temu i nieobecności ojca dzieci, pocieszenie znajduje w uznaniu syna.

Uznanie syna wynagradza wszelkie poświęcenia.

Dla Whitney uznanie Lucasa dla jej wysiłków sprawia ogromną radość. „Świadomość, że ciężka praca i poświęcenie, jakie włożyłam w ich wychowanie, miło jest otrzymać od niego takie uznanie od czasu do czasu.” – powiedziała. Pomimo niekonwencjonalnego układu rodzinnego, szczęście syna utwierdza ją w przekonaniu, że są na dobrej drodze. W oczach Lucasa ich przepełniona miłością więź przewyższa wszelkie normy społeczne, napełniając serce Kittrell wdzięcznością i zadowoleniem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu