Samotny ojciec przebrał się za mamę, aby wziąć udział w szkolnej imprezie z okazji Dnia Matki!

W Dzień Matki w Tajlandii adopcyjny tata z miłością przebrał się za mamę, aby uczcić i uczcić święto ze swoim dzieckiem. Przyjrzyjmy się ich historii.

Szkoła Ban Noen Kroi zorganizowała specjalne wydarzenie z okazji Dnia Matki w Tajlandii, zapraszając uczniów i ich matki. Joe Lookphonbodee wyróżnił się, biorąc udział w wydarzeniu przebrany za mamę. Zrobił to, aby miejsce zarezerwowane dla matki jego adoptowanego dziecka nie pozostało puste i aby uczcić znaczenie tej okazji.

„Kiedy szkoła organizuje zajęcia z okazji Dnia Matki, nie chcę, aby moje dziecko miało kompleks niższości… Osobiście nie wstydzę się tego, bo kocham swoje dziecko.” – powiedział Joe.

Joe udostępnił film z tej okazji, który natychmiast stał się popularny, z pięknymi komentarzami broniącymi jego decyzji. „Co za wielkie błogosławieństwo dla tego związku! Oboje zasługujecie na najlepsze!” – powiedział jeden z użytkowników.

Jego córka, Cream, była zachwycona niespodzianką, mówiąc: „Nie czuję się zawstydzona. W tegoroczny Dzień Matki chcę powiedzieć, że kocham mojego tatę. Dziękuję tato, że mnie wychowałeś i uszczęśliwiłeś”.

Przyjmując dziecko w potrzebie do swojego domu, świadomie zapewniasz mu stałe wsparcie i opiekę w jego codziennych obowiązkach. To zaangażowanie oferuje satysfakcjonujące doświadczenie bycia niezbędnym, kochanym i szanowanym. Badania wskazują, że akty pomocy i opieki dają poczucie spełnienia i przyczyniają się do dłuższego i zdrowszego życia.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu