Selena Gomez odpowiada swoim fanom, którzy uważają, że jej nowy chłopak jest dla niej za brzydki!

Niedawno Selena Gomez zaskoczyła swoich fanów, ujawniając swój romantyczny związek z producentem muzycznym Bennym Blanco. I pomimo ogłoszenia, że jest zadowolona ze swojego chłopaka, wydaje się, że niektórzy fani nadal wątpią, że Benny jest dla niej dobrym partnerem.

Fani Seleny wątpią w wiarygodność Benny’ego.

Głównym powodem, dla którego fani Seleny nie są zadowoleni z jej nowego chłopaka, jest jego wywiad z 2020 roku, w którym prawdopodobnie ją obrażał. Benny komplementował Justina Biebera, jednocześnie pozornie subtelnie krytykując Selenę Gomez i inne gwiazdy, które wypuściły na rynek linie do makijażu.

Producent stwierdził: „Justin nie jest jednym z tych sztampowych artystów pop. Jak wiecie, oni mówią: „To jest mój nowy singiel i oto moja linia makijażu.”

Warto zauważyć, że Selena Gomez założyła swoją linię kosmetyków do makijażu w tym samym roku, w którym udzielał wywiadu.

Uważają też, że jest za brzydki żeby się z nią umawiać.

Jednak to nie jedyny powód, dla którego fani Seleny pozostają niezadowoleni z jej związku z Bennym. Niektórzy uważają, że nie jest wystarczająco przystojny.

W serii popularnych tweetów, które zyskały tysiące polubień, użytkownicy mediów społecznościowych okrutnie atakowali wygląd, budowę ciała i wzrost Benny’ego jako powody, dla których Selena nie powinna się z nim umawiać.

Jedna z użytkowniczek Twittera napisała nawet: „Kiedy Ariana Grande bierze udział w konkursie kto spotyka się z najbrzydszym mężczyzną, a jej konkurentką jest Selena Gomez”.

Pomimo całej krytyki ich związek wydaje się poważny.

Kierując się radą zawartą w jej własnej piosence „Kill Em with Kindness”, Selena publicznie powiedziała: „Traktował mnie lepiej niż jakikolwiek człowiek na tej planecie”. Innym razem dodała też: „Nadal jest lepszy niż ktokolwiek, z kim kiedykolwiek byłam. Fakt.”

Pomimo wszystkich negatywnych komentarzy piosenkarka podobno dobrze czuje się w związku z Blanco. Źródło mówi: „Czuje się przy nim bardzo bezpieczna, więc uznała, że to dobry moment, aby podzielić się ze swoimi fanami tym, jak bardzo jest szczęśliwa”.

To nie pierwszy raz, kiedy Selena spotyka się z nieprzyjemnymi komentarzami pod jej adresem. Wcześniej piosenkarka była zawstydzona swoim występem na czerwonym dywanie, ale z takim samym wdziękiem znosiła negatywne opinie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu