Siostra Céline Dion przekazuje druzgocące informacje o stanie zdrowia artystki!

Kilka miesięcy temu 55-letnia Céline Dion ujawniła, że zdiagnozowano u niej zespół Moerscha-Woltmanna, który jest rzadkim schorzeniem neurologicznym. Niedawno starsza siostra Dion, Claudette, przekazała aktualne informacje na temat stanu zdrowia swojej siostry, a ta wiadomość bardzo nas zasmuciła.

W tym momencie nie ma lekarstwa.

W niedawnym wywiadzie Claudette ujawniła, że Céline jest pod opieką ich siostry Lindy, która mieszka z nią w tej chwili w jej rezydencji w Las Vegas. Claudette zauważyła, że piosenkarka „ciężko pracuje” i ściśle współpracuje z ekspertami specjalizującymi się w tej rzadkiej chorobie.

To powiedziawszy, kochająca siostra podzieliła się również łamiącą serce wiadomością, że nie mogą znaleźć żadnego skutecznego leku na leczenie piosenkarki. Zauważyła: „Nie możemy znaleźć żadnego skutecznego leku, ale ważna jest nadzieja”.

Zaniepokojona siostra podkreśliła też, jak ważny dla gwiazdy jest odpoczynek. Claudette wyjaśniła: „Ona zawsze wychodzi poza swoje możliwości, zawsze stara się być najlepsza i być na szczycie swojej gry. W pewnym momencie twoje serce i twoje ciało próbują ci coś powiedzieć. Ważne jest, aby tego słuchać.”

Rzeczywiście, Céline teraz traktuje priorytetowo odpoczynek i zdrowie. Gwiazda podjęła decyzję o odwołaniu długo wyczekiwanej światowej trasy koncertowej z powodu tego stanu zdrowia.

Mimo wszystko Céline się nie poddaje.

Zespół Moerscha-Woltmanna to postępujące zaburzenie neurologiczne powodujące mimowolne skurcze mięśni. Dotyka tylko jedną do dwóch osób na milion.

Pomimo wszystkich wyzwań i trudności piosenkarka zachowuje pozytywne nastawienie i jest zdeterminowana, by nie tracić nadziei. Okazuje się, że Dion słucha najlepszych badaczy w dziedzinie tej rzadkiej choroby tak bardzo, jak to możliwe, a jej rodzina ufa, że w końcu odkryje drogę do wyzdrowienia, co umożliwi jej wznowienie występów na scenie .

Mamy również nadzieję, że Céline szybko odzyska pełnię sił. Nie możemy przestać jej podziwiać za jej wytrwałość i odwagę przez całe życie, pomimo wszystkich zmagań, które musiała przejść.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu