Sofía Vergara ujawnia, że ona i Joe Manganiello rozwiedli się, ponieważ nie chciała dać mu tego, czego chciał!

W zeszłym roku Joe Manganiello i Sofía Vergara ujawnili, że po prawie 8 latach małżeństwa biorą rozwód. Ich pożegnanie zasmuciło wiele serc. Teraz Sofia się otworzyła, podając dodatkowe szczegóły na temat czynników, które doprowadziły do zakończenia ich związku.

Joe i Sofia zawsze wydawali się idealnie do siebie pasować.

Manganiello i Vergara zostali parą w 2014 roku, a ich historia miłosna rozpoczęła się od tego, że Manganiello został nią oczarowany jeszcze zanim formalnie się poznali. Oświadczył się szybko i pobrali się w listopadzie 2015 roku i przez całe małżeństwo wydawali się naprawdę szczęśliwi. Opowiadając o ich związku, Joe powiedział, że po prostu „od razu się wiedzieli”.

Joe Manganiello ciepło wypowiadał się o swoim związku, mówiąc: „To taki łatwy związek – łatwy na wszystkie właściwe sposoby. Patrząc wstecz na relacje, które miałem wcześniej, myślę, że wszechświat dał mi trochę trudnych ćwiczeń, abym w końcu zrobił to dobrze.”

Postanowili jednak pójść własnymi drogami.

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym separacji Joe Manganiello i Sofía Vergara oświadczyli, że podjęli trudną decyzję o rozwodzie. Prosili o poszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. Jednak osoby bliskie parze podzieliły się dodatkowymi spostrzeżeniami na temat okoliczności, które doprowadziły do ​​decyzji o rozstaniu.

Osoby przebywające w pobliżu Sofíi Vergary i Joe Manganiello zaobserwowały, że chociaż parę łączyła głęboka miłość i pasja, ich preferencje znacznie się różniły. Manganiello lubił rozrywkę, taką jak granie w gry wideo i czytanie komiksów, podczas gdy Vergara skłaniała się bardziej ku wystawnemu stylowi życia, obejmującemu wymyślne kolacje i luksusowe wycieczki.

Sofia ujawniła główną przyczynę ich rozwodu.

W niedawnym wywiadzie Sofía szczerze powiedziała, że różnorodne pragnienia i priorytety miały wpływ na decyzję o rozwodzie. „Moje małżeństwo rozpadło się, ponieważ mój mąż był młodszy, on chciał mieć dzieci, a ja nie chciałam być starą mamą. Uważam, że to nie fair w stosunku do dziecka. Szanuję każdego, kto to robi, ale to już nie dla mnie.” – wyjawiła.

Nasze myśli są z Sofíą i Joe w tym trudnym okresie i naprawdę mamy nadzieję, że w przyszłości każde z nich znajdzie idealne dopasowanie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu