Spędziła 12 godzin tworząc iluzje na swojej twarzy

Nazywa się Ines Kuš. Urodziła się i mieszka w Zagrzebiu, stolicy Chorwacji. Przez całe życie czuła potrzebę wyrażania kreatywności w różnych formach, takich jak fotografia, projektowanie ubrań i rysowanie, jednak malowanie twarzy sprawia jej największą przyjemność. Inspiruje ją jej całe otoczenie, a także emocje jakie odczuwa.

Najbardziej interesującą rzeczą dotyczącą malowania twarzy, jest według Ines to, że jest to oryginalny sposób wyrażania sztuki, która trwa do czasu zmycia farby z twarzy. Również twarz nie jest łatwą powierzchnią do malowania.

Odkąd uczęszczała na zajęcia plastyczne twierdzi, że jestem wielką fanką koncepcyjnego i surrealistycznego rodzaju sztuki, więc w przyszłości jej praca będzie prawdopodobnie będzie bardziej skupiona w tym kierunku.

Aktualnie jej prace są związane z iluzją tworzoną na twarzy, skupiającą się na nosie, ustach i okolicy szyi. Większość artystów unika rysowania tych części, ponieważ są wyboiste i trudno im stworzyć na nich iluzję, w sposób jaki chcieliby ją ukazać. To dla Ines zawsze jest fajnym wyzwaniem. Opierając się na tym, stworzyła serię „Związaną” makijażu złudzeń. Próbuje zwrócić uwagę ludzi na niektóre sztuczki iluzji, ale także lubi tworzyć prowokacyjne prace. W tym rodzaju iluzji narysowanie nawet najmniejszej linii w niewłaściwym miejscu może spowodować wiele szkody dla ostatecznego rezultatu, więc czasami stworzenie makijażu zajmuje 12 godzin. Do malowania Ines wykorzystuje głównie farby na bazie wody połączone z farbami i akrylami olejnymi. Najważniejszą rzeczą dla niej jest zabawa i rozwój siebie, co pomaga jej być sobą.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

Reklama

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu