Sposób, w jaki ten kot wrócił do domu po 5 latach nieobecności jest bardziej niewiarygodny niż sam fakt!

Prawdziwe przyjaźnie trwają wiecznie. Nguhi Muturi z Dallas w Teksasie dostała kotka, gdy miała zaledwie dziewięć lat. „Kochałam go i ciągle chwaliłam się nim w szkole.” – powiedziała Nguhi. „Zaadoptowaliśmy go, gdy był jeszcze kociakiem, miesiąc po tym, jak przeprowadziliśmy się do nowego domu.” Nguhi i Panther szczęśliwie żyli razem, dopóki dziewczyna nie wyrosła i musiała wyjechać na studia. Jednak w tym czasie Panther również odszedł.

„Wymknął się z domu i nigdy nie wrócił.”

Po jakimś czasie Nguhi pogodziła się ze stratą i ruszyła dalej. Pięć lat i kilka szalonych zwrotów akcji później, kot przypominający Panther pojawił się w domu Muturi. Po tym, jak rodzice Nguhi zaczęli podejrzewać, że to ich dawny kot, zorganizowali szczegółową inspekcję łap. Ich dawno zagubiony kot nie miał pazurów na przednich łapach. I dzięki niesamowitemu zrządzeniu losu, kot okazał się być Pantherą, przebywał w tym samym miejscu co oni, pięć lat po tym, jak zaginął.

Okazuje się, że po ucieczce Panther został zabrany do schroniska w mieście oddalonym o 25 km. W między czasie zaadoptowała go kobieta, która była sąsiadką rodziców Nguhi.

„Nie mogę uwierzyć, że to się stało naprawdę! Wciąż jestem w szoku.” – napisała Nguhi na Twitterze. Sąsiedzi nalegali, aby Panther pozostał przy swoich byłych właścicielach, ale zdecydowali, że nie jest to możliwe i oddali go, ponieważ nowy kot i pies dorastali już w tym domu. „To było bolesne, ale nie mogę nawet być smutna, ponieważ cała ta sytuacja jest surrealistyczna.”

Nguhi dostała kotka, gdy miała 9 lat i postanowiła nazwać go Panther

Przyjaźnili się przez 5 lat, po czym kot zaginął

Niespodziewanie, po kolejnych 5 latach wrócił

Nguhi nie dowierza swojemu szczęściu

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu