Spotykam się z kimś, mimo że jestem żonaty. Wyjaśnię Wam, dlaczego…

Jarrid Wilson jest mężem, pastorem, pisarzem i blogerem. Oto jego osobiste wyznanie, które umieścił w poście na swoim blogu:

„Muszę się do czegoś przyznać. Spotykam się z kimś, mimo że jestem żonaty.

To naprawdę niesamowita dziewczyna. Jest piękna, inteligentna, zaradna, silna i bezgranicznie wierzy w Boga. Uwielbiam jadać z nią obiad, chodzić do kina, oglądać telewizję i przy każdej okazji mówić jej przy tym, jaka jest piękna. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek gniewał się na nią dłużej niż 5 minut, a jej uśmiech potrafi naprawić każdą niewyjaśnioną sytuację.

Czasami odwiedza mnie niespodziewanie w pracy, przynosi mi jedzenie albo zaskakuje przynosząc coś, co upiekła specjalnie dla mnie. Nie mogę uwierzyć we własne szczęście – spotykam się z kimś wspaniałym, będąc jednocześnie szczęśliwym mężem. Zachęcam Was do tego samego i postaram się udowodnić, jak wspaniale może to wpłynąć na Wasze życie.

Och! Zdaje się, że zapomniałem wspomnieć, że kobieta, z którą się spotykam, to moja żona. Czego się spodziewaliście?

To, że jestem żonaty, wcale nie oznacza, że skończył się dla mnie czas romantycznych randek. Nie przestałem spotykać się z moją dziewczyną tylko dlatego, że się z nią ożeniłem. Starania o jej uczucia nie skończyły się w momencie, gdy oboje wypowiedzieliśmy sakramentalne „Tak.”. Często obserwuję, jak związek przestaje się rozwijać, gdy ludzie zaprzestają swojej pogoni za miłością.

Randka to czas, w którym uczycie się siebie nawzajem w unikalny sposób. Dlaczego mielibyście tego zaprzestać? To nie powinno tak działać. Motyle w brzuchu nie powinny znikać po pierwszych kilku spotkaniach, ale towarzyszyć Wam przy każdej okazji. Jeżeli spróbujecie postarać się o siebie tak, jak na samym początku, dostrzeżecie niesamowicie pozytywną zmianę w Waszym związku.

Dotyczy to każdego. Komunikacja i ciągłe dążenie każdej ze stron do tego, by druga czuła się jak najlepiej, to kluczowe sprawy. Nikt nie chciałby tkwić w związku z kimś, komu przestało na nim zależeć. Dlatego zachęcam Was do tego, abyście nie przestawali spędzać wolnego czasu tak, jak dawniej. Pragnijcie swojego szczęścia z całego serca i zrozumcie, że ten wspaniały, romantyczny okres w Waszym życiu nie skończył się w dniu ślubu.”

– Jarrid Wilson

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu