Sprytny nastolatek dostał się na koncercie do sekcji dla VIP-ów, edytując stronę zespołu na Wikipedii.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób dostać się do strefy dla VIP-ów podczas koncertu swojego ulubionego zespołu? Brzmi jak prawdziwe wyzwanie, ale ten nastolatek udowodnił, że dla prawdziwego fana nie ma rzeczy niemożliwych! Adam Boyd z Crewe wpadł na genialny pomysł edytowania artykułu na temat zespołu The Sherlocks na Wikipedii, w celu podania się za jednego z członków rodziny wokalisty. Dzięki temu prostemu trickowi bez problemu dostał się do sekcji dla VIP-ów, w której z rozkoszą wysłuchał kilku piosenek podczas koncertu, po czym, usatysfakcjonowany, powrócił do swoich przyjaciół. Brawo!

„Zeszłej nocy udałem się na koncert zespołu The Sherlocks, ale było już późno i niewiele widziałem. Byłem lekko podchmielony, kiedy postanowiłem edytować artykuł o zespole na Wikipedii, podając się za rodzinę wokalisty i zadziałało! Dzięki temu dostałem się do odgrodzonej sekcji dla VIP-ów.”

„Historia zespołu:
W 2014 roku wypuścili swój pierwszy singiel, ‘Live for the Moment’, zainspirowany przez kuzyna wokalisty, Kiarana Crooka, Adama Boyda. (…)”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu