Stworzono serię niezwykłych kart, przemieniających życie losowych ludzi w grę pełną wyzwań.

Sneaky Cards to coś więcej niż gra karciana – to doskonały sposób na uczynienie swojego życia znacznie bardziej ekscytującym i jedyna w swoim rodzaju okazja do nawiązania kontaktu z otaczeniem. Seria krążących po świecie kart z zadaniami angażuje do zabawy niespodziewanych ludzi, zaskakując ich swoją zabawną treścią. Każda z nich zawiera misję, którą musisz wykonać przed przekazaniem jej kolejnej osobie. Wyzwania powodują niespodziewane reakcje i bez wątpienia czynią świat ciekawszym miejscem do życia – kto wie, może Ty także staniesz się wkrótce częścią gry!

„FedEx właśnie wyzwał mnie do gry w kamień, papier, nożyce, wręczając mi tę kartę:
Cel misji: zaangażowanie. Pokonaj kogoś w pojedynku. Wyzwij przeciwnika do gry w kamień, papier, nożyce lub siłowanie się na rękę. Jeżeli wygrasz, wręcz mu tę kartę.”

„Cel misji: zaangażowanie. Podczas rozmowy za każdym razem, kiedy chcesz powiedzieć „teraz”, mów „miau” (ang. now; meow). Jeżeli uda Ci się zamiauczeć 5 razy do jednej osoby, przekaż jej tę kartę. Miaucz, spróbuj.”

„Cel misji: troska. Przytrzymaj otwarte drzwi 10 osobom z rzędu. Kiedy to zrobisz, przekaż kartę ostatniej wchodzącej osobie.”

„Cel misji: kreowanie. Stwórzcie wspólny rysunek. Dodaj swój element w polu poniżej i przekaż kartę dalej.”

„Cel misji: zaangażowanie. Połóż się na ziemi w miejscu publicznym i zostań tam, dopóki ktoś się tobą nie zainteresuje. Kiedy to zrobi, przekaż mu kartę.”

„Cel misji: zaskoczenie. Przekaż komuś tę kartę bez jego świadomości. Jeżeli zostaniesz przyłapany, spróbuj z kimś innym.”

„Cel misji: połączenie. Przekaż tę kartę komuś, kto sprawi, że się uśmiechniesz. Oddaj tę kartę pierwszej osobie, która, niezależnie od przyczyny, wywoła uśmiech na twojej twarzy.”

„Cel misji: zaskoczenie. Zostaw tę kartę na wolnym miejscu w autobusie, samolocie albo pociągu. Jeżeli ją znalazłeś – weź ją i zostaw w innym autobusie, samolocie lub pociągu.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu