Sukienka Emmy Stone pękła podczas odbierania Oscara dla najlepszej aktorki!

Wszystkie oczy były zwrócone na Emmę Stone, gdy wstała, aby odebrać nagrodę dla najlepszej aktorki na gali Oscarów 2024. Ale gdy tłum wiwatował, zalana łzami i przytłoczona Emma ujawniła, że coś jest nie tak z jej sukienką i poprosiła o pomoc.

Emma odniosła wielkie zwycięstwo na rozdaniu Oscarów.

Emma Stone, imię kojarzące się z talentem i urokiem, po raz kolejny wkroczyła na scenę podczas prestiżowej 96. ceremonii rozdania Oscarów. To był wieczór zwycięstwa dla Emmy, która została uhonorowana nagrodą dla najlepszej aktorki, co oznaczało, że po raz drugi otrzymała to cenione wyróżnienie. Jej rola Belli Baxter w filmie „Biedne istoty” podbiła serca jury, wyróżniając ją spośród jej utalentowanych koleżanek, w tym Annette Bening, Lily Gladstone, Sandry Huller i Carey Mulligan.

Niestety, przydarzyła jej się awaria sukienki, ale poradziła sobie z nią jak profesjonalistka.

Gdy Emma wstała, aby dotrzeć na scenę, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji – jej elegancka biała suknia rozerwała się. Emma została zauważona, gdy wskazywała tył swojej sukienki, a nawet prosiła prezenterkę Jessicę Lange o pomoc, ale potem kontynuowała wygłaszanie przemówienia, nie poprawiając tego.

Emma zwróciła się także do publiczności beztrosko z prośbą: „Moja sukienka jest popsuta, myślę, że to się stało podczas występu „I’m Just Ken” Ryana Goslinga”. Pomimo awarii garderoby duch Emmy pozostał niewzruszony. Ogarnięta wzruszeniem wyraziła swą wdzięczność głosem drżącym od ciężaru chwili. „Nie wiem, co mówię.” – wyznała, a łzy spływały jej po twarzy. W serdecznym podziękowaniu podzieliła się swoim uznaniem dla zbiorowego wysiłku, który powołał film do życia.

Na zakończenie Emma zadedykowała swój triumf swojej młodej córce, której obecność wniosła żywe kolory w jej życie. „Kocham cię nad całe niebo, moja dziewczynko.” – oświadczyła, pozostawiając publiczność z czułym sentymentem i przypomnieniem swojej wcześniejszej prośby: „Nie patrzcie na tył mojej sukienki”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu