Syn Davida Beckhama publikuje zdjęcie z ojcem – ludzie zauważyli coś dziwnego!

Gdy David Beckham obchodził 49. urodziny, jego syn Romeo James Beckham zamieszał w mediach społecznościowych, składając hołd, który podzielił fanów, zamieszczając zdjęcie, które wywołało burzę reakcji wśród użytkowników.

W nostalgicznym poście na Instagramie 21-letni Romeo Beckham udostępnił wzruszające zdjęcie z przeszłości, na którym widać, jak młody David Beckham całuje go. Do zdjęcia dołączona była serdeczna wiadomość wyrażająca wdzięczność i wieczną miłość: „Wszystkiego najlepszego, tato. Dziękuję ci za wszystko. Kocham cię zawsze i na zawsze. 🤍🤍”

Jednak to, co wydawało się wzruszającym hołdem, wywołało szereg reakcji wśród obserwatorów Beckhama. Niektórzy wyrażali ciekawość wyboru zdjęcia, zastanawiając się, dlaczego Romeo zdecydował się na właśnie to zdjęcie spośród niezliczonej liczby innych z ojcem. Jeden z komentatorów, wyrażając sceptycyzm, zapytał: „Mógł wybrać spośród milionów zdjęć z tatą i wybrał to… dlaczego?”

Niektórzy, choć wiedzieli, kim był David Beckham, byli zaskoczeni tym wspomnieniem. Jeden z użytkowników żartobliwie zapytał: „Czy to naprawdę David?” Cóż, wydawało się, że wielu nie mogło rozpoznać, że na zdjęciu rzeczywiście był to David.

Niektórzy zwracali uwagę na osobliwość ojca całującego własne dziecko. Z drugiej strony, wielu fanów uznało to zdjęcie za wzruszające. Niektórzy komentowali uchwyconą na zdjęciu czułą więź łączącą ojca i syna. Jeden z użytkowników poradził: „Zawsze okazuj miłość swojemu tacie”.

W tym samym czasie Victoria Beckham, żona Davida Beckhama, uczciła jego urodziny wzruszającym hołdem na Instagramie. Victoria, która niedawno obchodziła swoje 50. urodziny, opublikowała kolekcję zdjęć przedstawiających czułe chwile z małżonkiem. W swoim podpisie czule napisała: „Wszystkiego najlepszego, David. Kocham, że razem się starzejemy! 😂😂”, uznając ich trwałą miłość i silną więź rodzinną.

Ludzie mówili już wcześniej o Davidzie całującym swoje dzieci. Chociaż spotyka się z krytyką tej praktyki, wielu rodziców uważa ją za nieszkodliwy sposób wyrażania uczuć.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu