Szczegół dostrzeżony na zdjęciu Salmy Hayek wywołał duże kontrowersje!

Salma Hayek podpaliła internet serią odważnych zdjęć, które opublikowała z okazji swoich 57. urodzin. Chociaż wyglądała oszałamiająco od stóp do głów, piersi Salmy były głównym tematem dyskusji wśród jej fanów, a konkretnie jeden szczegół wywołał masową debatę w Internecie.

Liczy swoje błogosławieństwa.

Aktorka udostępniła swoim ponad 26 milionom obserwujących na Instagramie sześć zdjęć z okazji swoich urodzin. W podpisie wspomniała, że jest bardzo szczęśliwa, że żyje i jest głęboko wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa.

Kontynuowała swoje zdrowe przesłanie, dodając: „Moja ukochana rodzina, moi drodzy przyjaciele, moje zdrowie, moja praca, która pozwala mi działać, mój zespół, który daje mi siłę, mój związek ze zwierzętami i przyrodą oraz miłość wszystkich moich lojalnych fanów”. Na zakończenie złożyła sobie życzenia z okazji 57. urodzin.

Nominowana do Oscara wyglądała promiennie w swoim dwuczęściowym czerwonym bikini, żartobliwie pozując na plaży i siedząc na piasku.

Post w bardzo krótkim czasie zebrał tysiące polubień, a gwiazda została obsypana komplementami i słodkimi życzeniami urodzinowymi. Wśród życzliwych osób znalazło się także wiele gwiazd, w tym Priyanka Chopra, Julianne Moore i Sir Anthony Hopkins, który napisał: „Feliz Cumpleaños Salma. Kochamy cię” wraz z emoji z czerwonym sercem.

Podzieliła internet.

I chociaż ludzie zachwycali się jej urodą i młodzieńczym wyglądem 57-latki, jej piersi były w centrum uwagi bardziej niż jakikolwiek inny temat. Podczas gdy setki fanów było pod wrażeniem naturalnie obfitego biustu Salmy, inni twierdzili, że potrafią dostrzec implanty na zdjęciach.

Sama Salma kiedyś skomentowała, że jej piersi powiększają się wraz z wiekiem i wyjaśniła, że przyczyną tej zmiany był okres menopauzy.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu