Szwedzki artysta „wandalizuje” ulice swoją oszałamiającą sztuką Pixel Art!

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci widzieliśmy, że street art zmienia się z wandalizmu w poważny współczesny biznes. Wielu wielkich artystów ulicznych wykorzystuje ulice miasta jako galerię na świeżym powietrzu, wyrażając siebie i eksponując swoje prace, aby wszyscy mogli je zobaczyć. W końcu, czy nie jest dobrze zobaczyć niesamowite dzieła sztuki barwiące szarość miasta w drodze do domu?

Chociaż jest wielu niesamowitych artystów ulicznych, którymi chcielibyśmy się podzielić, ten artysta wyróżnia się z tłumu. Johan Karlgren, którego artystycznym pseudonimem jest Pappas Pärlor, jest szwedzkim artystą miejskim, który specjalizuje się w sztuce pikselowej, tworząc postacie i integrując je w środowiskach miejskich.

Jego kreacje są przyjemne do oglądania, ponieważ każdy element jest tworzony w celu interakcji z otoczeniem, co wyróżnia je. Inspiruje się starymi filmami, kreskówkami, programami telewizyjnymi i oczywiście grami retro. Cóż, ta część jest wyraźnie widoczna, gdy spojrzysz na kilka jego dzieł!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu