Ta dziewczyna zawsze prosi mężczyzn, aby na pierwszej randce pokazali saldo konta bankowego!

31-letnia Sofia Franklin nie zaprzecza, że ma w głowie pieniądze. Kobieta wyjawiła w popularnym filmie na TikToku, że chce umawiać się tylko z zamożnym facetem i zawsze na pierwszej randce prosi mężczyzn o wyciągi bankowe, zanim przejdzie dalej. Niektórzy szybko osądzili młodą kobietę, ale uzasadnienie podejścia Sofii do randkowania dla wielu wydawało się bardzo rozsądne.

Sofia wywołała spore zamieszanie swoim wyznaniem.

Podcasterka Sofia Franklyn powiedziała, że chce umawiać się tylko z bogatym facetem. Kobieta wyjaśniła, że już na pierwszej randce prosi mężczyzn o dane z wyciągów bankowych, zanim rozważy przejście do kolejnego etapu związku.

„Nie żartuję. Już na pierwszej randce zapytałam trzech ostatnich kolesi, z którymi się spotykałam, o dane ich kont bankowych.” – przyznała Sofia.

Gość jej podcastu skomentował wyznanie kobiety, mówiąc: „Nie oceniam działań ludzi. Przyglądam się intencji, jaka się za tym kryje. Dlaczego więc o to prosisz?”

Młoda kobieta ma solidny powód.

Sofia szczerze wyjaśniła, dlaczego wybrała takie podejście. Powiedziała: „Mam pracę. Odniosłam duży sukces. Więc myślę, że mam pełne prawo zapytać czy jesteśmy na tym samym poziomie, czy marnuję czas.” Kobieta powiedziała, że chce poznać szczegóły konta bankowego, zwłaszcza jeśli mężczyźni są niżsi niż 180 cm.

„Robię to i jeśli mnie nie pokażą, nadal pójdę na drugą, trzecią randkę, ale muszę to wiedzieć w pewnym momencie. Wiele osób uważa, że to szaleństwo z mojej strony. Nie sądzę, żeby to było aż tak szalone.”

Kobieta przesłała także na TikToka klip ze swojego najnowszego wywiadu z podpisem: „Myślę, że po prostu jestem sprytna?”

Ludzie dosłownie zareagowali na rewelacje Sofii.

Jej klip, który miał 1 000 000 wyświetleń, sprawił, że wiele osób zastanawiało się nad jej motywami. „Masz mnóstwo pieniędzy. Jakie znaczenie ma to, ile on zarabia?” – napisał jeden z użytkowników.

„A co, jeśli w oczach bogatego faceta to ty jesteś tą, która ledwo spełnia jego oczekiwania?” – skomentowała inna osoba.

Jednak inni popierali metodę Sofii na znalezienie idealnego mężczyzny. „Absolutnie 300% zgody! Zasługujesz na mężczyznę na tym samym poziomie co ty!” – napisała jedna osoba.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu