Ta firma może zamienić zwierzaka w królewski portret, a oto 30 najlepszych przykładów!

Wszyscy kochamy nasze zwierzaki, nawet jeśli są małymi potworkami, które miauczą bez końca rano lub zostawiają małe niespodzianki na dywanie. I chociaż niektórzy uważają swoje stworzenia za wiernych towarzyszy, którzy są o krok niżej niż ludzie w rodzinie, inni traktują ich jak równych sobie. Jest też trzecia grupa ludzi, którzy traktują swoje ukochane zwierzęta jako pełnoprawnych członków rodziny królewskiej. A czy jest lepszy sposób na wyjaśnienie tego niż królewski portret ukochanego zwierzęcia?

Crown & Paw to firma specjalizująca się w tworzeniu niestandardowych portretów zwierząt domowych, łącząc autentyczne portrety z XIX wieku i rzadkie obrazy olejne z epoki renesansu ze zdjęciami zwierząt. „Crown & Paw zaczął jako projekt pasji.”
ujawnia twórca firmy. „Spędziliśmy deszczowy weekend w Amsterdamie, jeżdżąc rowerami po malowniczych kanałach, jedząc smaczne gofry i naleśniki oraz odwiedzając jedne z najpiękniejszych galerii sztuki na świecie, takie jak Stedelijk i Rijksmuseum. Stąd inspiracja.”

Para tworzy te niestandardowe portrety dopiero od marca 2019 r., ale ich galeria pokazuje już setki portretów przedstawiających psy, koty, kozy, jeża, a nawet węża! To zdjęcie do powieszenia na ścianie! „Projektujemy je wszystkie ręcznie, stosując szereg technik mieszania i retuszowania.” – powiedział przedstawiciel firmy. Szczycą się „efektem wow”, jaki mają portrety. „Wszystkie nasze wydruki są dla całkowicie unikalne i nie są dostępne nigdzie indziej na świecie.”

Możesz również zdobyć obraz swojego zwierzaka, zamawiając niestandardowy portret na stronie internetowej Crown & Paw. Cena zaczyna się od 49,95 USD za ich najpopularniejsze płótna i oferują różnorodne style do wyboru.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu