Ta kobieta ma coś do powiedzenia ta ludziom, którzy nienawidzą krągłych kobiet!

Olivia Dunne to kobieta plus size, która nigdy nie ma dość zachwycania się licznymi subskrybentami na Instagramie i TikToku. Kobieta z dumą eksponuje swoje krągłości w podkreślających figurę ubraniach i zachęca inne kobiety plus size, aby w końcu nabrały pewności siebie. Olivia to osoba motywująca i zagorzała zwolenniczka podnoszenia świadomości na temat tego, jak czują się kobiety plus size i w jaki sposób są one reprezentowane. Ma też coś do powiedzenia wszystkim hejterom, którzy przychodzą do jej sieci społecznościowych, aby krytykować jej kształty.

Olivia jest prawdziwą wojowniczką o prawa krągłych kobiet.

Olivia Dunne to wpływowa influencerka plus size mieszkająca w Toronto w Kanadzie. Kobieta regularnie publikuje na swoim koncie na TikToku pozytywne i podnoszące na duchu klipy, a każdy z nich niesie ze sobą potężny przekaz dla jej masy obserwujących. Niedawno kobieta postanowiła zwrócić się do wszystkich hejterów, którzy pod jej klipami zostawiają nieprzyjemne komentarze, komentując jej ciało. Opublikowała wideo, w którym wyraziła wszystkie swoje przemyślenia na temat wizerunku ciała. Rozmawiając z trollami, Olivia miała na sobie sukienkę w kolorze fuksji, która podkreślała jej kształty.

Kobieta chciała, aby wszyscy krytycy ją usłyszeli.

W swoim szczerym filmie Olivia opowiedziała o wybuchu krytyki, jaką spotyka, gdy publikuje swoje zdjęcia w różnych strojach. Powiedziała, że zazwyczaj ludzie wściekają się, gdy widzą pewną siebie, grubą dziewczynę. Olivia radziła każdej krągłej kobiecie, żeby pozwoliła ludziom się wściekać i czuć, co im się podoba. Namawiała kobiety plus size, aby ignorowały krytykę i skupiały się na byciu sobą.

W odpowiedzi wielu użytkowników pochwaliło Olivię za pewność siebie co do swojej sylwetki i wyglądu. Niektórzy fani nazywali ją nawet „boginią”.

Kobieta ma swój własny stosunek do opinii społecznej i standardów piękna.

Na filmie, w którym Olivia zwraca się do wszystkich hejterów, miała na sobie jasnoróżową sukienkę z misternym dekoltem i asymetrycznym dołem, by pochwalić się nogami. Do jasnej sukni kobieta dobrała duże kolczyki koła, subtelny naszyjnik z wisiorkiem i szpilki. Podpisując publikację „Baddies Wear Pink”, Olivia ostro zareagowała na krytykę i dodała, że absolutnie uwielbia strój, który ma na sobie, i to, jak w nim wygląda.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu