Ta kobieta ma ważną radę dla osób, które myślą o wypełnieniu ust!

27-letnia Jessica Burko musiała stawić czoła swojemu największemu koszmarowi, ponieważ jej usta stały się ogromne, gdy podczas prostej procedury wypełniania ust miała komplikacje. A teraz młoda kobieta ma coś bardzo ważnego do powiedzenia każdemu, kto myśli o powiększeniu ust.

Instagram: @jessicaburko_

To nie był jej pierwszy razy gdy wypełniała ust.

Influencerka stwierdziła, że w przeszłości co najmniej sześć razy wykonywała zastrzyki wypełniające usta i nigdy nie doświadczyła żadnych niepożądanych reakcji.

Od ostatniego zabiegu wypełniania ust upłynął około rok, a po wygraniu bezpłatnego zabiegu w konkursie pomyślała, że to idealny moment na poprawki.

Na TikToku młoda kobieta powiedziała: „Natychmiast po tym, jak zrobili mi zastrzyk, spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem spuchnięta.”

Następnie wróciła do lekarza, który przepisał jej receptę, ale według Jessiki stan jej ust się pogorszył.

Postanowiła więc ponownie odwiedzić klinikę następnego dnia, aby rozpuścić wypełniacz, ponieważ jej usta pozostały opuchnięte i nie zmniejszały się.

Lekcja, której się nauczyła.

Na szczęście specjalistom udało się odwrócić szkodę, a jej usta szybko wróciły do normalnego rozmiaru.

Ale 27-latka ma nadzieję, że jej nieprzyjemne doświadczenie będzie ostrzeżeniem dla innych kobiet, by „nigdy nie korzystały z darmowych kosmetyków”. Zauważyła: „Wygrałam darmowy zabieg, to było na Halloween”. Następnie dodała żartobliwie: „Z pewnością sprawił, że wyglądałam bardzo przerażająco.”

Burko, która mówi, że uwielbia robić sobie usta, nie pozwala, by to złe zdarzenie powstrzymało ją od robienia zastrzyków, jak stwierdziła: „Wrócę do mojej zaufanej kosmetyczki”.

Według stałej specjalistki Jessiki od wypełniania ust, drugi profesjonalista mógł „trafić w tętnicę”, co wydawało się prawdopodobne, ponieważ substancja wypełniająca nie miała jasnej ścieżki do naśladowania.

Influencerka wysłała tę ważną wiadomość do innych osób, mówiąc: „Jeśli twoje usta wyglądają tak jak moje, powinieneś się martwić. Natychmiast je rozpuść i idź do kogoś innego.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu