Ta kobieta nigdy nie była w ciąży, a karmi piersią swojego synka od czterech miesięcy!

Kobieta, która twierdzi, że nigdy nie była w ciąży ani nie rodziła, dzieli się historią karmienia piersią swojego noworodka. Przyjrzyjmy się zdjęciom i poznajmy stojącą za nimi naukę.

Film kobiety na YouTube spotkał się z szerokim zainteresowaniem.

Kobieta weszła na swój kanał na YouTubie, gdzie jej film zyskał prawie milion polubień i został wyświetlony aż 24,5 miliona razy.

Chciała rozwiać wszelkie nieporozumienia, stwierdzając wprost, że nie jest w ciąży i nigdy nie była. Z dumą podzieliła się jednak informacją, że karmi synka piersią już od czterech miesięcy. Pomiędzy sesjami karmienia pilnie odciągała mleko z piersi.

Na filmie pokazała swój program odciągania pokarmu, wspominając, że to jej druga sesja w ciągu dnia i prawie ukończona. Następnie z mieszaniną entuzjazmu i zdumienia ujawniła ilość zebranego mleka. Zauważyła, że miała tendencję do wytwarzania większej ilości mleka z lewej piersi, około sześciu i pół uncji, w porównaniu do nieco ponad trzech uncji z prawej.

Okazuje się, że karmienie piersią dziecka jest możliwe nawet jeśli nie było się w ciąży. Nazywa się to laktacją indukowaną.

Zastanawiając się nad swoją podróżą, wyraziła zdumienie możliwością wywołania laktacji i była zdumiona tym procesem. Zwróciła również uwagę na naturalne wahania produkcji mleka w ciągu dnia, zauważając, że jej produkcja mleka zmieniała się w zależności od sesji odciągania.

Laktacja indukowana to proces stymulowania produkcji mleka u kobiety, która nie była w ciąży ani nie rodziła. Można to osiągnąć poprzez terapię hormonalną, stymulację piersi i regularne karmienie piersią lub odciąganie pokarmu. Jest często używany przez matki adopcyjne, pary tej samej płci lub kobiety, które doświadczyły niepłodności, ale chcą karmić piersią.

Karmienie piersią jest wspaniałe dla mamy i dziecka! To wyjątkowy czas, który pomaga im nawiązać więź, a jednocześnie zapewnia dzieciom wszystko, czego potrzebują, aby rosnąć w siłę. Ponadto zmniejsza ryzyko zachorowania i pomaga dzieciom rozwijać mózg i ciało.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu