Ta para ma najbardziej przerażającą sesję zaręczynową!

Ludzie uwielbiają uczcić wyjątkowe okazje pięknymi sesjami zdjęciowymi. Pomaga to dzielić się szczególnymi chwilami z ważnymi ludźmi, a także tworzy pamiątkę na lata. I chociaż większość z nich zwraca się do Pinteresta, by szukać pomysłów, zanim zarezerwują fotografa, często zapominają o dodaniu własnych pomysłów. W rezultacie jest zbyt wiele identycznych zdjęć z macierzyństwa, chrzcin i zaręczyn. Na szczęście wciąż są ludzie, którzy mają mnóstwo własnych pomysłów i nie boją się pokazać swojego gustu.

Jednymi z przedstawicieli takich osób jest Vanessa Lawson i Josh Morden, którzy postanowili wyrazić wspólną miłość do horrorów podczas sesji zaręczynowej. Para postanowiła wybrać motyw filmu „Piątek 13”, a ich zdjęcia wykonał Brandon Gray.

Seria zdjęć zaczyna się od pary spacerującej w pobliżu niesławnego Camp Crystal Lake, gdy ich romantyczna przechadzka prowadzi do nieoczekiwanego zestawu wydarzeń. Imponująca sesja zdjęciowa została wykonana w 2013 roku, ale wciąż robi furorę w Internecie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu