Tata wysyła swojej dziewczynie te zdjęcia, gdy pyta, czy jest wszystko dobrze z ich dziećmi!

Za każdym razem, gdy Kenny opiekował się swoją córką ponieważ jego dziewczyny nie było, pytała go, czy mała Alix dobrze sobie radzi. Właśnie wtedy kochający humor Kenny wpadł na genialny pomysł. Zaczął fotografować odpowiedzi na pytania w postaci zdjęć. W nich on i maluch znajdowali się w różnych niebezpiecznych, ryzykownych i komicznych sytuacjach.

Od pierwszego Photoshopa Kenny zgromadził na Instagramie ponad 157 tysięcy fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego najnowsze arcydzieła edycji zdjęć. Co więcej, tata zaczął też fotografować zdjęcia ze swoim drugim dzieckiem, Asterem, który urodził się właśnie w tym roku.

„Większość zdjęć zajmuje dużo czasu.” – powiedział Kenny. „Aby zdjęcia były jak najbardziej realistyczne, muszę upewnić się, że sytuacja jest jak najbardziej realistyczna. Oznacza to, że musimy udać się do miejsca, w którym znajduje się zdjęcie, a także użyć rekwizytów żeby sam pomysł zadziałał. Czasami mogę dodać sztuczne tło lub obiekt, ale to sprawi, że wynik będzie wyglądał trochę sztucznie.”

Instagram: @onadventurewithdad

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu