Te kolorowe papużki rozpuszczą wasze serca!

Poznajcie 4 papużki z gatunku wróbliczka zielonolica: Winter, Sprig, River i Rain. Kiedy właściciele zaadoptowali te małe stworzenia, nie mieli pojęcia, jaki wpływ będą one miały na ich życie. Te maleńkie papugi mają zaledwie 10 cm wzrostu, a są tak żywe jak ich kuzyni z Amazonii.

Papużki bardzo się kochają. Codziennie się przytulają, pielęgnują i troszczą się o siebie nawzajem. Obserwowanie i interakcja z nimi przynosi ogromną radość. Urzekają swoim pięknem, inteligencją i słodkością. Szybko stały się ulubieńcami fotografów. Ich właściciele uwielbiają opowiadać historię i przekazywać emocje poprzez udostępnianie zdjęć. Z ich psotnymi wybrykami i zamiłowaniem do pieszczot, ptaki dostarczają rodzinie dużo rozrywki! Oglądanie ich za pomocą obiektywu makro ujawnia tak wiele szczegółów, które mogłyby nie zostać zauważone… małe rzęsy, ich małe języki, doskonałość ich kolorowych piór.

To, co jest godne podziwu w dzieleniu życia z ptakami, to fakt, że ich właściciele słuchają od ludzi wiele komplementów.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu