Ten Shiba Inu zawsze wygląda na zrzędliwego, a ludzie są w nim zakochani!

Być może to jest twoje nowe duchowe zwierzę. Zwłaszcza, jeśli jesteś fanem psów i nie możesz znieść zrzędliwych kotów. Poznaj Chestera. Ten Shiba Inu ma mniej więcej 65 ludzkich lat, co daje mu prawo do bycia najbardziej zrzędliwym ze wszystkich zrzędliwych.

„Chester jest królem dramatów.” – powiedziała jego właścicielka Kirby Kaufman. „Jest bardzo zrzędliwy i przywiązany. Uwielbia pieszczoty. Ale tylko wtedy, gdy pozwoli ci go głaskać. Typowa postawa Shiby.”

„Przyjęłam Chestera z Nebraska Humane Society w Omaha.” – powiedziała Kirby. „To był weekend czwartego lipca 2017 roku. Miał wtedy 10 lat. On skończy 13 lat 1 września 2019 r.” Po tym, jak Chester zaczął mieszkać z Kirby, wielu jego przyjaciół zaczęło zadawać to samo pytanie: „Dlaczego on wygląda na tak wściekłego?” Niektórzy dodali również, że wygląda jak lis, podczas gdy inni nazywali Chestera demonem.

Prawdopodobnie dlatego, że nie tylko jego otoczenie jest tak nerwowe. „Chester jest zrzędliwy do samego końca!” – wyjaśniła Kirby. „Jest tym, do czego wszyscy aspirują. Ucieleśnia wściekłość, którą wszyscy mamy w środku.” Jeśli z jakiegoś absurdalnego powodu nadal nie jesteś zakochany w tym pupilku, to wiedz, że Chester uwielbia pizze i kurczaka!

Instagram: @grumpysheeb

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu