Terry Crews zbudował zestaw LEGO Star Wars i wykorzystał okazję, aby nauczyć nas ważnej lekcji!

Dobry facet w Internecie, Terry Crews, ponownie działa. Nieoficjalnie ukoronowany jako jeden z najbardziej podnoszących na duchu aktorów, Terry nadal rozprzestrzenia swoją pozytywną energię. Terry Crews, aktor, pro-piłkarz, aktywista, prowadzący show, a nawet artysta, dobrze wie, jak inspirować ludzi tym, co robi. Tym razem znalazł inspirację w Lego i przekształcił ją w potężną analogię, aby pomóc ludziom nie stracić wiary we własną siłę.

Kilka dni temu Terry ukończył skomplikowany zestaw Lego Star Wars i postanowił pochwalić się tym na swoim koncie na Instagramie. Jednak zamiast uczynić go prostym postem o Lego, aktor postanowił podzielić się lekcją życiową, której nauczył się podczas budowania zestawu.

Instagram: @terrycrews

Post brzmi następująco:
„WSZYSTKO SKOŃCZONE! Mój @starwars @lego TIE/Ln Starfighter jest gotowy! Świetnie się to tworzyło! LEGO dużo nauczyło mnie o życiu. Nauczyłem się, że my, ludzie, jesteśmy jak klocki lego – tylko dlatego, że jesteś w kawałkach, czy to oznacza, że ​​jesteś zepsuty? NIE. Czasem trzeba po prostu rozłożyć i przywrócić wszystkie części z powrotem – a to wymaga czasu, wytrwałości i mnóstwa cierpliwości. Ale jeśli nigdy się nie poddasz, osiągniesz swój cel. Pamiętaj – NIE ZEPSUŁEŚ SIĘ, TYLKO NIE JESTEŚ POSKŁADANY. BUDUJ DALEJ!”

Ta podnosząca na duchu i inspirująca wiadomość nie pozostała niezauważona. Fani zaczęli zasypywać go komentarzami wyrażającymi uznanie dla jego pozytywnego wpływu i zachęcali go do dalszego inspirowania!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu