The Independent Photographer opublikował zwycięzców konkursu fotografii podróżniczej 2023!

Poznaj wyniki konkursu fotografii podróżniczej organizowanego przez The Independent Photographer, który odbył się w lipcu i sierpniu 2023 roku!

„Tego lata chcieliśmy zobaczyć obrazy, które oddają życie danego miejsca w całej jego okazałości i pobudzają nasze wspomnienia. Niezależnie od tematu: ulica, portret, krajobraz, dokument: chcieliśmy podzielić się twoją podróżą, wizualnie i intelektualnie!” – tak twierdzą organizatorzy konkursu The Independent Photographer.

Sędzia: Steve McCurry to od ponad trzydziestu lat jeden z najbardziej ikonicznych głosów współczesnej fotografii, który stworzył wyjątkową kolekcję prac przedstawiającą niektóre z najsłynniejszych zdjęć naszych czasów. Prace McCurry’ego obejmują konflikty, zanikające kultury, starożytne tradycje i kulturę współczesną, ale zawsze zachowują element ludzki, który uczynił jego słynny wizerunek afgańskiej dziewczyny tak potężnym.

Dzięki niezliczonym wystawom na całym świecie zdobył jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, w tym Złoty Medal Roberta Capy, nagrodę National Press Photographers Award i bezprecedensowe cztery pierwsze nagrody od World Press Photo.

Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców i Finalistów!

Instagram: @theindependentphoto

Stefano Lotumolo – 1. miejsce

Emilio Fuliotti – 2. miejsce

Shyjith Onden Cheriyath – 3. miejsce

Didier Vanderperre – Finalista

Eduardo Ortiz – Finalista

Henryk Welle – Finalista

Reklama

Ivo Danchev – Finalista

Lonav Bharali – Finalista

Lorenzo Perotti – Finalista

Parna Baharali – Finalista

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu