„The Texas Bluebonnet Challenge” stał się popularny, a oto 20 najlepszych zdjęć od funkcjonariuszy policji!

Wiosna jest w powietrzu. I każdy ma swój sposób na jej powitanie. Na przykład policjanci z Teksasu udali się na łąki, by bawić się łubinem niebieskolistnym. Zgadza się, wielu z nich zdecydowało się dołączyć do wyzwania #BackTheBlueBonnet, challengu społecznościowego, który zaprasza ludzi do zamieszczania zdjęć przedstawiających siebie leżących na polach kwiatowych, który jest symbolem państwa już od bardzo dawna.

Środowisko egzekwowania prawa udostępnia zabawne zdjęcia oficerów w ogromnej różnorodności poz. Niektórzy medytują, inni czytają książki, cieszą się pączkiem, a nawet chodzą na spacery ze swoimi partnerami K9, ale niezależnie od tego, czy gliniarze się wygłupiają czy są poważni – wszyscy wydają się cieszyć pięknymi kwiatami.

Na przykład Departament Policji ISD Commerce jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i nie mógł się oprzeć uczestnictwu w wyzwaniu po tym, jak natknął się na niego w Internecie. „Zrobiliśmy zdjęcia w pobliskiej łące łubinów.” – powiedział oficer Dave Contreras. „Uprawy łubinów można znaleźć praktycznie na każdej autostradzie w Teksasie!” Gwiazdą pokazu, K9 Coco, jest 3-letni policyjny pies. „Jest przeszkolona w wykrywaniu narkotyków i jest niesamowitym towarzyszem!”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu