To szwajcarskie kino zastąpiło wszystkie fotele podwójnymi łóżkami!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o kinie w swojej sypialni? Otóż ​​jedno kino w Szwajcarii zbliżyło się do twoich marzeń, otwierając sale „Sypialnia VIP” z podwójnymi łóżkami zamiast tradycyjnych foteli. „Sypialnia VIP” znajduje się w Szwajcarii w Cinema Pathé w północno-zachodniej gminie Spreitenbach w pobliżu granicy szwajcarsko-niemieckiej. Czy ktoś ma ochotę na wycieczkę do Szwajcarii?

Wyjątkowe kino ma 11 łóżek z regulowanymi zagłówkami, szarymi i beżowymi prześcieradłami oraz dwiema poduszkami. Są nawet stoliki nocne, które sprawiają, że można poczuć się jak w domu.

Bilet VIP kosztuje 49 franków i obejmuje darmowe jedzenie i drinki, podczas gdy bilety regularne kosztują 19,50 franków. Płacąc za bilet VIP, również nie będziesz musiał czekać w kolejkach, aby otrzymać przekąski i napoje. Kino oferuje nawet kapcie, aby zwiększyć wrażenia. W przypadku, gdy nie jest to dla ciebie wystarczające, Venanzio Di Bacco, dyrektor generalny Pathé Switzerland, ogłosił również, że wprowadzi nowe produkty spożywcze, w tym gofry i naleśniki.

Inne doświadczenia VIP obejmują kino z podwójnymi sofamioraz ekran IMAX o pojemności 350. Dla tych, którzy martwią się o higienę, Venanzio Di Bacco powiedział mediom, że prześcieradła zostaną zmienione pomiędzy każdym pojedynczym filmem. Dodał również: „Aspekt higieny jest dla nas bardzo ważny.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu