Tom Hanks debiutuje w nowym wyglądzie i wywołuje internetową debatę!

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson niedawno pokazali się podczas gali w Beverly Hills, dlaczego uważa się ich za jedną z najtrwalszych i najbardziej ukochanych par Hollywood. Choć Hanks emanował swoim zwykłym urokiem i hollywoodzką elegancją, uwagę wszystkich przykuła jego zauważalna zmiana w wyglądzie.

Fundusz Badań nad Rakiem Kobiet zorganizował coroczną słynną zbiórkę pieniędzy „n Unforgettable Evening” w Beverly Wilshire w Beverly Hills.

Wśród godnych uwagi uczestników byli Tom Hanks (67 l.) i jego żona Rita Wilson (67 l.), którzy pełnią funkcję honorowych przewodniczących, nadając wydarzeniu swoją gwiazdorską moc.

Kiedy przybyli na miejsce, Tom Hanks skradł światło reflektorów przed kamerami w towarzystwie swojej żony Rity Wilson. Wyglądał odważnie w klasycznym czarnym garniturze, w połączeniu z śnieżnobiałą koszulą, stylowym krawatem w czarny wzór i dopasowanymi butami.

Rita stała z wdziękiem u jego boku, ubrana w oszałamiającą różowo-czerwoną sukienkę z odkrytymi ramionami i wciętą talią, która uzupełniała elegancki wygląd jej męża.

Tom Hanks miał nową, krótką fryzurę, podkreślającą jego siwiejące włosy, ale tym, co naprawdę wyróżniało się, były wąsy – co było dla niego rzadkim i przyciągającym wzrok wyglądem.

Jednak wielu fanów wyraziło zaniepokojenie, uważając, że nie wygląda najlepiej. Jedna z fanek zauważyła: „Wygląda okropnie, wydaje się, że postarzał się o około 20 lat z dnia na dzień”. Ktoś inny skomentował: „Tom wygląda teraz naprawdę staro”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu