Top Katy Perry zepsuł się w programie, przez co niektórzy widzowie się na nią wściekli!

Podczas występu uczestnika programu American Idol srebrny, rzeźbiony krótki top Katy Perry odpiął się z tyłu. Ta chwila stała się viralem, jednak niektórzy ludzie zdenerwowali się tą sytuacją.

Katy Perry musiała szybko się ukryć, gdy na żywo w American Idol doświadczyła awarii garderoby.

39-latka schroniła się za biurkiem, gdy podczas występu Romana Collinsa odłamał się jej duży kawałek topu. Prowadzący Ryan Seacrest w humorystyczny sposób ostrzegł: „Katy, nie skalecz się!”

Katy miała wtedy na sobie metaliczny strój z ostrymi krawędziami. W odpowiedzi na incydent wykrzyknęła: „Muszę mieć na sobie top! Jeśli nie zostanie naprawiony, ten program zdobędzie więcej, niż chciał”.

Na szczęście, z pewną pomocą zespołu produkcyjnego programu, Katy zdołała się opanować, choć początkowo zasłoniła swoją skromność poduszką. Po tym, jak Roman zaśpiewał „It’s a Man’s Man’s Man’s World” Jamesa Browna, z humorem skomentowała: „Ta piosenka… hm… złamała mi top… Myślę, że to świat kobiet!”

Inny sędzia Luke Bryan wtrącił się: „Oceny, oceny, jeszcze raz oceny! Oto oceny!” Katy zażartowała: „To program rodzinny!” Następnie Luke pochwalił Romana: „Dosłownie masz zdolność zdmuchnięcia dachu z tego miejsca”. Aby zaostrzyć humor, Katy dodała: „Albo top!”

Kilku komentatorów na Instagramie Perry wyraziło irytację tym incydentem, przypisując je niepraktycznemu strojowi, który wybrała.

„Może spróbuj założyć odpowiednie ubranie, zamiast ubierać się jak blaszany drwal!” – napisał internauta. „Ahhh, radości z noszenia głupich ubrań.” – zauważył inny.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu