Trójka dzieci Michaela Jacksona pojawia się po latach i wyglądają nie do poznania!

Trójka dzieci Michaela Jacksona – Prince, Paris i Bigi „Blanket” Jacksonowie zebrali się, aby uczcić pamięć swojego zmarłego ojca. Rodzeństwo wzięło udział w wydarzeniu po latach, a fani nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo Jacksonowie dorośli!

Wieczór rodzeństwa Jackson.

Dzieci Michaela Jacksona, Paris, Prince i Bigi, miały niezapomnianą wycieczkę na pokaz przedpremierowy „MJ: The Musical” w Londynie. W środowy wieczór widziano ich w Prince Edward Theatre, gdzie byli gotowi na przedstawienie celebrujące niezwykłe życie ich ojca.

Bracia Prince i Bigi „Blanket” wybrali na tę okazję klasyczne czarne garnitury. Prince połączył garnitur z czerwoną koszulą i krawatem, natomiast Bigi zdecydował się na bardziej swobodny look z rozpiętymi górnymi guzikami koszuli. W centrum Paris błyszczała jasno w sukience, która z wdziękiem opadała na ramiona.

Wspaniała sukienka Paris Jackson pochodzi z najnowszej kolekcji Giambattisty Valli. Miała eleganckie, przezroczyste rękawy i kokardki, które dodawały odrobinę wyrafinowania. Czerwone sandały i złota kopertówka doskonale uzupełniały jej strój, nawiązując do złotego odcienia jej włosów.

Tymczasem Bigi, który zwykle pozostaje poza centrum uwagi, trafił w tym miesiącu na pierwsze strony gazet. Próbuje chronić swój spadek, prosząc sędziego, aby uniemożliwił jego babci korzystanie z funduszy majątku. Nastąpiło to po znaczącej umowie z Sony, wycenianej na 600 milionów dolarów, która wywołała kontrowersje w rodzinie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu