Uczeń uszył sukienkę dla swojej partnerki na studniówkę, na którą nie było jej stać!

Uczeń szkoły średniej, Parker Smith, jest prawdziwym księciem z bajki. Kiedy jego partnerka ze studniówki, Addi Rust, nie mogła sobie pozwolić na wymarzoną suknię, pozostawił ją we łzach radości, szyjąc dla niej oszałamiającą suknię.

Uczeń szkoły średniej Parker Smith, który nie miał żadnego doświadczenia w szyciu, podjął się misji stworzenia wymarzonej sukni studniówkowej swojej partnerce. Decyzja ta zapadła po tym, jak jego partnerka Addi Rust znalazła idealną, ale kosztowną sukienkę na bal. W zabawnym momencie zasugerowała: „Parker, może po prostu uszyjesz mi sukienkę na studniówkę!”

Parker zastanowił się nad tą prośbą i ostatecznie podjął wyzwanie polegające na uszyciu sukni dla swojej partnerki. Parker całymi miesiącami poświęcał się nauce sztuki szycia, od czasu do czasu pod okiem swojej babci. Ostatnią kreacją była wspaniała niebieska suknia balowa, która pozwoliła Addi z wdziękiem tańczyć na balu u boku Parkera.

Po balu Addi za pośrednictwem Twittera pochwaliła swojego partnera za to, że dołożył wszelkich starań, aby stworzyć dla niej idealną sukienkę na tę okazję.

Napisała: „Poświęcam chwilę, aby pochwalić się tym mężczyzną, ponieważ uważam, że to najfajniejsza rzecz, w jakiej kiedykolwiek uczestniczyłam. Parker ZROBIŁ moją sukienkę na studniówkę. Wszystko zrobił od zera i nadal brak mi słów. Jestem szczęśliwa, że jest on moim najlepszym przyjacielem!”

Parker również zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcia sukni, którą zdecydował się uszyć dla partnerki. Napisał: „To była długa podróż, ale właśnie skończyłem pierwszą rzecz, jaką kiedykolwiek uszyłem – sukienkę na studniówkę, w sam raz na bal”. Nawiązał także do Kopciuszka, nazywając siebie zarówno Czarującym Księciem Addi, jak i jej wróżką chrzestną.

Całe to doświadczenie rozpaliło w Parkerze nową pasję do dalszego tworzenia sukienek od zera. Planuje kontynuować studia w zakresie projektowania kostiumów i teatru muzycznego w college’u, aby ostatecznie zostać projektantem kostiumów na Broadwayu.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu