Ukraińska artystka nadal usuwa makijaż z lalek, aby nadać im bardziej realistyczny wygląd!

Nierealistyczna wizja lalek i jej wpływ na kobiecy obraz siebie to nieustanna dyskusja wokół branży zabawkarskiej. Lalki były i w większości przypadków wciąż są, ideałem proporcjonalnego kształtu ciała i piękna, który od najmłodszych lat oddziałuje na dziewczęta na całym świecie. Ten doskonale symetryczny i bezbłędny obraz stał się aspiracją, choć daleko mu do realizmu. Dlatego jesteśmy wdzięczni artystom, którzy myślą o tym i przyczyniają się do zmian, niosąc przesłanie o indywidualnym i niepowtarzalnym pięknie.

Ukraińska artystka Olga Kameneckaja, specjalizująca się w modyfikacji i malowaniu lalek, przyjmuje to, co uważane jest za „doskonałe” i nadaje mu realistyczną metamorfozę, która owocuje wspaniałymi, jedynymi w swoim rodzaju kreacjami. To, co zaczęło się jako hobby odmalowywania lalek z Monster High, przerodziło się w karierę, którą teraz podziwia prawie 60 tys. osób na Instagramie.

Każda popularna lalka, którą możesz wymyślić: Barbie, Blythe, BJD, zmienia się w niezwykle realistyczne, zawiłe i przede wszystkim wyjątkowe dzieło sztuki. Wszystkie drobne detale, takie jak małe rysy twarzy, niedoskonałości, kształty ciała, realistyczne peruki dodają charyzmy do martwych, masowo produkowanych lalek i zdecydowanie wyróżniają pracę artystki.

Można bezpiecznie powiedzieć, że lalki wyglądają znacznie lepiej po „naturalnym traktowaniu” i pokazują, że tak zwane „wady” są tym, co czyni nas pięknymi.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu