Uroczy moment Johna Legenda i jego córki został uznany za nieodpowiedni!

John Legend jest szczęśliwym mężem Chrissy Teigen od ponad dziesięciu lat i razem są rodzicami czwórki dzieci. Ich najmłodsze dziecko urodziło się w czerwcu 2023 roku w wyniku macierzyństwa zastępczego. Para jest idealnym przykładem szczęśliwej rodziny, jednak jeden z najnowszych postów Legenda wywołał niepewność w internetowym świecie.

Poniższy post na Instagramie udostępniony przez Johna Legenda uchwycił podnoszący na duchu moment ojca i córki z Esti Maxine, jego drugą najmłodszą pociechą. Zdjęcie, pozornie zrobione tuż przed rozdaniem Oscarów, przedstawia Johna Legenda bez spodni, ubranego w koszulę i marynarkę smokingową oraz długie skarpetki. Z dumą patrzy na swoją córkę, która jak zawsze wygląda na szczęśliwą, nosząc różową sukienkę.

Jednak niewinne zdjęcie wywołało kontrowersje w komentarzach.

Wszystkie te pogawędki skłoniły Johna Legenda do późniejszej odpowiedzi w elegancki, a zarazem humorystyczny sposób. Podzielił się zdjęciem z czerwonego dywanu z podpisem: „Ok, nosiłem bieliznę. Kurczę, czy założyłem bieliznę?»

John Legend i Chrissy Teigen zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i od tego dnia nigdy się nie rozstawali. Para poznała się na planie teledysku, w którym Chrissy zagrała ukochaną Johna.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu