Uzdolniona artystka tworzy miniaturowe rysunki z tysięcy kropek atramentu!

Sayali jest stippling artystką i ilustratorką. Zaczęła rysować w bardzo młodym wieku i kontynuuje swoją pasję od lat. „Dorastałam oglądając Disneya, utrzymując Walta Disneya jako wzór do naśladowania. Zawsze wierzyłam w magię oraz moc nadziei i marzeń!” – powiedziała artystka.

„Jako profesjonalistka pracująca w agencji kreatywnej, w wolnym czasie tworzę te małe rysunki, aby odtworzyć mój świat fantazji i myśli. Może być tak prosty jak filiżanka do herbaty lub może być tak pomysłowy jak latająca ryba, wszystkie moje pomysły na rysowanie to uczucia.” – dodaje Sayali.

„W tym cyfrowym świecie tworzenie dzieł sztuki metodą tradycyjną to przyjemność. Do wykonania tych miniatur wykorzystuję technikę rysowania „stippling”. Te szczegółowe rysunki są tworzone za pomocą maleńkich kropek atramentu. Ta metoda sprawia, że ​​każde dzieło sztuki jest wyjątkowe i ma swoją własną fakturę, ponieważ jest dziełem cierpliwości. To trwający projekt, który zamieszczam na mojej stronie na Instagramie.”

„Chcę inspirować ludzi do podążania za ich marzeniami poprzez moje unikalne dzieła, dlatego staram się szerzyć magię marzeń poprzez każdą tworzoną przeze mnie sztukę. Zapraszam do obejrzenia mojego magicznego świata skomplikowanych rysunków na Instagramie.”

Instagram: @sayalis_art

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu