Użytkownicy TikToka zakochali się w tym uchwycie z kotami!

TikTok nigdy nie przestaje nas zadziwiać szeroką gamą zabawnych filmów i rekomendacji produktów. Na pewno widziałeś w filmy, które sprawiły, że powiedziałeś: „WOW, jak kreatywni są niektórzy ludzie?” i „WOW, potrzebuję tego!” Te koty z TikToka stały się gwiazdami viralowego wideo. Dzięki swojemu sukcesowi film uzyskał dotychczas około 11 milionów wyświetleń i 2,5 miliona polubień. Ich komiczne pozy i absurdalny sposób ich użycia sprawiają, że ludzie się uśmiechają.

Dlaczego więc wszyscy są tak podekscytowani tymi kotami? O co to całe zamieszanie? Okazuje się, że zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić AirPodsy, ale ich przeznaczenie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Klienci wymyślili wiele sposobów wykorzystania tych kotów do przechowywania różnych przedmiotów, od wszelkiego rodzaju długopisów i biżuterii po świece i słoiki na pigułki.

Te koty mogą zapewnić wiele godzin rozrywki i na chwilę przenieść cię w czasy dzieciństwa. Możesz wybierać spośród 5 kolorów na Amazonie lub otrzymać zestaw 5 kotów we wszystkich kolorach na raz, co jest bardzo przydatne, jeśli planujesz sprawić, by działały i trzymały rzeczy w całym domu. Są wykonane z tworzywa sztucznego i mają średnicę 6 cm. Mogą utrzymać większy ciężar, niż myślisz!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu