„Wieczne domy”: fotograf uchwycił na zdjęciach z góry grobowce w Wietnamie!

Wspomnienie Hue przywołuje na myśl nie tylko cytadelę, pałace, świątynie i pagody, ale także rozległe grobowce królewskie cesarzy Nguyen. Te arcydzieła architektury stanowią szczyt tradycyjnego kunsztu i pięknej harmonii z naturalnym otoczeniem.

„Są to dzieła najbardziej wykwalifikowanych rzemieślników w kraju, wyrażające unikalne wariacje na temat jednolitego tematu.” – opowiada utalentowany fotograf znany jako Nguyenvuphuoc.

Każdy grobowiec królewski, ze swoim niepowtarzalnym charakterem, stanowi wspaniałe osiągnięcie w architekturze krajobrazu. Każdy grobowiec wywołuje szczególny rezonans w emocjach odwiedzających, ucieleśniając DUCHOWY gatunek architektoniczny, który odzwierciedla wzajemne powiązanie życia ludzkiego z niebem i ziemią, łącząc sfery yin i yang.

„Chcę przedstawić państwu tę kolekcję zdjęć zawierającą zdjęcia lotnicze wykonane za pomocą drona, przedstawiającą kąty i kadry przedstawiające powagę, spokój i wieczną naturę świata duchowego poprzez architekturę tamtej epoki.” – zapowiedział fotograf.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu