Wielkanocne zdjęcia Victorii Beckham budzą kontrowersje!

Victoria i David Beckhamowie wraz z dziećmi spędzili luksusowe Święta Wielkanocne na jachcie. Wiktoria uchwyciła rodzinne chwile i udostępniła je fanom. Jednak wiele osób szybko zauważyło, że na zdjęciach coś jest nie tak.

Słodkie, świąteczne spotkanie.

Beckhamowie, pomijając ich syna Romeo, byli pokazywani w świetnych humorach. Para, oboje po czterdziestce, włożyli zabawne królicze uszy i letnie ubrania. Zrobili nawet dziwaczne zdjęcie leżąc do góry nogami.

Rodzina zebrała się, aby zrobić wesołe zdjęcie grupowe, wszyscy mieli na sobie pasujące królicze uszy. Nicola Peltz, partnerka Brooklyna, przyłączyła się do zabawy, w pewnym momencie żartobliwie podnosząc nogę Victorii, wciąż w bucie ochronnym po wcześniejszej kontuzji.

Na innym zdjęciu widać Davida ze swoimi dziećmi, wszyscy ubrani na biało. Rodzina przesłała serdeczne pozdrowienia wielkanocne oraz wyraziła swoją miłość i tęsknotę za Romeo, który nie mógł do nich dołączyć, serdecznym przesłaniem: „Wesołych Świąt!! Kochamy Cię i tęsknimy @romeobeckham!! Całusy od Beckhamów.”

Zdjęcia wprawiły wiele osób w zakłopotanie.

Podczas gdy niektórzy wiwatowali na cześć szczęśliwej rodziny, fani o sokolich oczach szybko dostrzegli coś dziwnego na zdjęciach. „Dlaczego David został wstawiony do zdjęcia w Photoshopie?” – pytał jeden z wielu komentatorów. „To oczywiście Photoshop, ale nie spotykają się z negatywnymi komentarzami, po aferze z księżną Kate.” – inny porównał pozornie przetworzone zdjęcia z kontrowersjami wokół Kate Middleton. „3 z 4 dzieci plus żona to 5? Kim jest ten drugi dzieciak?” – zapytał inny fan.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu