Wielokrotnie nagradzany fotograf pokazuje, co dzieje się w naturze, gdy zwierzęta są zostawione w spokoju!

Julian Rad to 29-letni austriacki, wielokrotnie nagradzany fotograf przyrody, który robi najpiękniejsze zdjęcia wiewiórek, królików, myszoskoczków, chomików i innych małych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Na prace Juliana natknęliśmy się na Instagramie, gdzie ma już ponad 100 000 obserwujących.

Łatwo jest przegapić magiczne chwile w naturze, zwłaszcza małe światy najmniejszych stworzeń. Dlatego fotografowie przyrody, tacy jak Julian, stawiają sobie za cel uchwycenie niezwykłych zdjęć tych małych zwierzątek. Dzięki umiejętnościom, cierpliwości i precyzji zdjęcia Juliana ukazują te urocze stworzenia ze wspaniałymi szczegółami, jednocześnie ożywiając rzadkie i wyjątkowe chwile.

Fotografowanie dzikiej przyrody wymaga dużo cierpliwości, a Julian musi mieć cierpliwość świętego, ponieważ prawdopodobnie nie miałby nic przeciwko siedzeniu godzinami w naturze, aby uchwycić te wspaniałe zdjęcia. My, ludzie, żyjemy w naszym własnym gorączkowym świecie pełnym rozrywek, głównie z dala od dzikich zwierząt i często zapominamy, że dzielimy tę piękną planetę z cennymi zwierzętami.

Fotografowie tacy jak Julian Rad przypominają nam, że nie jesteśmy jedynym gatunkiem w okolicy i bądźmy szczerzy – po przeczytaniu wiadomości o Covidzie i skorumpowanych politykach nie ma nic lepszego niż urocze zdjęcia zwierząt, które oczyszczą duszę!

Instagram: @julianradwildlife

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu