Wieloletni przyjaciele, którzy jako dzieci wyznali sobie miłość, po 20 latach stanęli na ślubnym kobiercu!

Urocze pary kilkulatków to prawdopodobnie jedna z najsłodszych rzeczy na świecie, ale niestety ich przyjaźnie kończą się zazwyczaj wraz z ukończeniem przedszkola. Wyjątkiem od tej reguły są Laura Scheel i Matt Grodsky, którzy poznali się jako brzdące, by po 20 latach stanąć wspólnie na ślubnym kobiercu. „Jednym z moich pierwszych wspomnień jest chwila, kiedy stanąłem przed całą moją grupą przedszkolną, deklarując, że kiedyś poślubię Laurę.” – opowiada Matt, który wcale nie zamierzał rzucać słów na wiatr. Mimo że konieczność zmusiła ich do rozstania, po raz kolejny spotkali się w liceum i zaledwie po dwóch tygodniach znów zostali parą! Ich niewiarygodna miłość przetrwała do dnia dzisiejszego, wzruszając internautów z całego świata.

„Zdjęcie, na którym on patrzy na nią, kiedy uśmiecha się do kamery, gdy byli jeszcze dziećmi, mówi samo za siebie. Mam na myśli zdjęcie w basenie. Pokochałam tę historię, kiedy ją przeczytałam! Ten facet tak szaleńczo ją kocha! Jakie to piękne.”

„To jest stanowczo zbyt urocze. Co za piękna historia! Mój 6-letni syn powiedział mi w tym toku, że znalazł sobie dziewczynę i że się kochają. Zastanawiam się…”

„Poznałam mojego mężulka w przedszkolu. Potem spotkaliśmy się w szóstej klasie. Pobraliśmy się w wieku 21 lat i od 17 lat jesteśmy małżeństwem. Mamy siedmioro dzieci. Prawdziwa miłość naprawdę istnieje.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu