Włoski ilustrator pokazuje prawdziwy urok kotów, które udowadniają, jak urocze mogą być!

Jeśli chodzi o wybór między psami i kotami, zazwyczaj są dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy uwielbiają przyjazną, kochającą, lojalną, a czasem zbyt podekscytowaną naturę psów i tych, którzy kochają zabawną, aktywną, ale niezależną kocią aurę. Nie możemy zaprzeczyć, że oboje mają pewne niezwykłe cechy, które sprawiają, że je kochamy, ale jednocześnie są pewne kwestie, bez których bez trudu moglibyśmy żyć. Ale to normalne, prawda? Jednak tym razem porozmawiajmy więcej o uroczych, ale niezależnych kotach!

Choć niektórzy z nas uwielbiają kocie towarzystwo, prawdopodobnie słyszeliśmy takie zwroty jak „koty są samolubne, koty nie przywiązują się do swoich właścicieli, koty są zdradzieckie” i tak dalej. Ale wiemy, że nic z tego nie jest prawdą. Nie martw się, nie jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że koty są lepsze niż psy, ponieważ odpowiedź na to pytanie jest nadal nieznana.

Jesteśmy tutaj, aby pokazać jedną niezwykle utalentowaną artystkę, która pokazuje, jak kochające i przyjazne mogą być koty. Margherita Grasso jest ilustratorką, obecnie mieszkającą i pracującą w Mediolanie we Włoszech. Uwielbia reprezentować otaczający ją świat za pomocą kolorów i humoru, koncentrując się na szczegółach, które można dostrzec tylko ostrymi oczami. Wykorzystuje więc swoje umiejętności, pokazuje prawdziwe kolory kotów współistniejących z ludźmi.

Instagram: @margherita_grasso

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu