Włoski model skradł uwagę od Kylie Jenner i został zwolniony!

Model i samozwańczy profesjonalny przystojniak Eugenio Casnighi niedawno na TikToku podzielił się nieoczekiwanymi konsekwencjami swojej sławy podczas zeszłorocznej Met Gali. Uroda Casnighiego najwyraźniej przyciągnęła uwagę takich osób jak Kylie Jenner, co doprowadziło do jego nagłego zwolnienia z funkcji osoby witającej na tym prestiżowym wydarzeniu.

Został zwolniony, bo stał się viralem.

Casnighi, obecnie 26-latek, opowiedział swoje doświadczenia w serii filmów na TikToku, w końcu mógł się wygadać po niedawnym zwolnieniu. „Właśnie wyrzucono mnie z Met Gali.” – wyjawił. Wyjaśnił, że wcześniej milczał ze względu na umowę o zachowaniu poufności.

Eugenio pracował dla Met Gali jako model i osoba witająca w 2022 i 2023 roku i miał to zrobić ponownie w 2024. Jednak dzień przed wydarzeniem poinformowano go, że został odcięty i zwolniony, ponieważ w zeszłym roku stał się viralem.

Casnighi ukradł blask Kylie Jenner.

Eugenio Casnighi wyjaśnił, że organizatorzy Met Gali poinformowali go, że nie będzie już pracował przy tej imprezie, ponieważ uważali, że w zeszłym roku zwrócił na siebie zbyt wiele uwagi. Zasadniczo obwiniali go o to, że próbował być w centrum uwagi, co doprowadziło do jego zwolnienia.

26-letni model zyskał znaczną popularność w Internecie podczas gali Met w 2023 roku, kiedy sfotografowano go na czerwonym dywanie obok Kylie Jenner. Jego uderzający wygląd wywołał liczne komentarze widzów, przyćmiewając niektórych zaproszonych gości.

Jeden ze szczególnie popularnych klipów z zeszłego roku pokazywał Casnighi w tle, podczas gdy wpływowa YouTuberka Emma Chamberlain przeprowadzała wywiad z Jennie Kim z Blackpink. Podpis pod filmem uwypuklił trudności, jakie widzowie mieli w skupieniu się na wywiadzie ze względu na obecność Casnighiego, co jeszcze bardziej podkreśliło zainteresowanie, jakie otrzymał.

W drugim filmie na TikToku Eugenio Casnighi wyraził, że jest „rozczarowany, ale nie zdenerwowany” faktem, że został usunięty z Met Gali. Następnie przeprowadził serię wymiany e-maili z organizatorami wydarzenia, którzy zakazali mu publikowania jakichkolwiek zdjęć i filmów z wydarzenia.

Chociaż Casnighi nie był obecny na samej Met Gali, wygląda na to, że pozwolono mu wziąć udział w jednym z after-party. Opublikował na Instagramie krótki klip, na którym widać go w nowojorskim hotelu Mark, ubranego w biały podkoszulek i czarną marynarkę, w towarzystwie takich gwiazd jak Camila Mendes i Jaden Smith.

Z humorem zauważył, że nie było źle jak na kogoś, kto właśnie stracił pracę.

Podzielił się kilkoma plotkami zza kulis.

W trzecim filmie Casnighi postanowił rozpieszczać swoich obserwujących soczystymi plotkami zza kulis. Dla zabawy ujawnił, które gwiazdy są miłe, a które mniej. Na tej pozytywnej liście znalazły się tak znane nazwiska, jak Kylie Jenner, Kim Kardashian, Gigi Hadid, Blake Lively i Emma Stone, wszystkie one wydawały mu się naprawdę przyjazne i przystępne.

Nie wszyscy jednak dali radę. Według Casnighi Doja Cat i Bad Bunny zaliczają się do kategorii „niezbyt miłych”, co sugeruje, że ich interakcje nie były zbyt serdeczne. Jego odkrycia umożliwiły rzadki wgląd w osobowości tych gwiazd, gdy kamery nie kręciły, dodając kolejną warstwę intrygi do jego i tak już fascynującej historii.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu