Wydry są jednymi z najsłodszych zwierząt, oto 30 zdjęć, które to udowadniają!

Wydry zyskały reputację jednych z najbardziej uroczych zwierząt w Internecie i słusznie. Mimo że wydry są drapieżnikami na wolności, mają naturalny talent do robienia najsłodszych, najzabawniejszych i najbardziej fotogenicznych póz do aparatu.

Istnieje wiele różnych rodzajów wydr, z których najbardziej znane są prawdopodobnie wydry europejskie, wydry morskie i wydry rzeczne. Wydry są z natury radosne i lubią bawić się ze swoimi młodymi w wodzie. Małe wydry, które nawiasem mówiąc nazywane są szczeniakami, uczą się pływać, gdy mają około dwóch miesięcy.

Futro wydry pomaga im zachować ciepło i suchość pod wodą, a nawet przyczynia się do ich zdolności do unoszenia się na wodzie. Niestety jest również uważane za bardzo cenne wśród ludzi, dlatego na wydry poluje się od wielu stuleci, przez co niektóre gatunki są zagrożone wyginięciem.

Prawdopodobnie widziałeś wiele zdjęć wydr morskich trzymających się za łapki podczas snu. Nie tylko wygląda to słodko, ale jest także sposobem na przetrwanie. Wydry trzymają się za łapki i zaplątują się w wodorosty, aby nie oddalić się od grupy we śnie.

Zebraliśmy jedne z najlepszych zdjęć wydr w Internecie, które z pewnością wywołają uśmiech na twojej twarzy!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu