Wygląd 41-letniej Sienny Miller wywołuje debatę na temat tego, co może nosić kobieta w ciąży!

41-letnia Sienna Miller udowadnia, że w ciąży można podejmować ryzyko modowe i dobrze się bawić. Aktorka, która spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim 26-letnim chłopakiem, podczas swojego najnowszego występu na czerwonym dywanie zadbała o to, aby wszystkie oczy były zwrócone na nią. Jednak zdania były mocno podzielone, a część osób nie kryła swojej dezaprobaty dla jej decyzji stylistycznej.

Miała ciążowy blask.

Gwiazda z dumą pokazała rosnący brzuszek, spacerując po czerwonym dywanie w londyńskim Theatre Royal Drury Lane podczas fantazyjnego Vogue World Show. Wyglądała fantastycznie w wyjątkowo obszernej, zwiewnej spódnicy i satynowej koszuli z głębokim dekoltem. Odważny wygląd uzupełniła czarnymi pończochami i szpilkami.

Gdy zdjęcia z wydarzenia trafiły do sieci, fani szybko pochwalili aktorkę i zasypali ją komplementami na temat jej wyjątkowego stylu, mówiąc, że jest „piękna i promienna”.

Jej wygląd podzielił opinie.

Ale nie wszyscy w Internecie byli wielkimi fanami tego konkretnego wyboru mody. I chociaż większość osób zgadza się, że Miller jest przepiękna, wiele osób uważa, że taki wygląd nie pasuje kobiecie w ciąży.

Jedna z osób napisała: „Dość widoku nagiego ciążowego brzucha”, inna zastanawiała się: „Dlaczego muszą pokazywać światu, że są w ciąży?”. Trzeci komentator napisał: „Sienna jest bardzo piękną kobietą, ale nie podoba mi się jej strój!”

Uważamy, że Sienna Miller wygląda absolutnie wspaniale bez względu na to, co wybierze i podziwiamy ją za podejmowanie modowego ryzyka.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu