Wyrażenie „śmieci jednego człowieka są skarbem innego człowieka” nigdy nie było tak realne!

Prawdziwy skarb można znaleźć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Musisz mieć na oku całe swoje otoczenie, a zanim się zorientujesz, przyniesiesz do domu przydatne, wspaniałe i ekscytujące rzeczy, które przyjaźni nieznajomi zostawili dla ciebie na chodniku.

Jeśli masz szczęście mieszkać w Nowym Jorku lub kiedykolwiek odwiedziłeś to miasto jako turysta, prawdopodobnie wiesz wszystko o rozglądaniu się – oraz ludziach zostawiających rzeczy, których już nie potrzebują, na chodniku przed swoimi domami aby inni mogli je „adoptować” i cieszyć się nimi. To dumna tradycja, a ​​konto na Instagramie „Stooping NYC” dokumentuje takie sytuacje.

„Stooping jest tak popularny w Nowym Jorku, ponieważ jest to czynność wpisana w kulturę bycia nowojorczykiem. W przeciwieństwie do innych miast, Nowy Jork jest przemijający, a to oznacza, że ​​ludzie są zawsze w ruchu. Żadne mieszkanie nie jest takie samo jak inne, a więc ta czynność polegająca na umieszczaniu przedmiotów, które już nie pasują do potrzeb, jest czymś, co istnieje od dawna.” – powiedziała para prowadząca Instagrama.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu