Wystąpienie Zaca Efrona sprzed kilku dni temu wprawiło fanów w szok i zmartwienie!

Fani Zaca Efrona byli zszokowani, gdy w niedawnym wywiadzie, którego udzielił dla Entertainment Weekly, zobaczyli jego nową twarz. 36-latek promował swój nowy film „The Iron Claw”, ale najwięcej uwagi przykuły jego pełniejsze i większe rysy twarzy.

Jego nowy wygląd stał się popularny.

Wyglądając przystojnie w prostym białym t-shircie obok swoich kolegów z obsady, Jeremy’ego Allena White’a i Harrisa Dickinsona, najnowszy występ Zaca stał się popularny. Wiele osób pytało: „Co się stało z jego twarzą?” i zalali Internet pytaniami i obserwacjami, takimi jak: „Jego twarz jest teraz ogromna”, „Co się stało z jego szczęką?” i „Jego twarz teraz nawet się nie porusza”.

Inni również szybko dokonywali porównań i znajdowali podobieństwa między Efronem, Davidem Hasselhoffem czy Robem Lowe’em. Ktoś napisał: „Wow, wygląda jak czarny charakter z Avengers: Koniec gry”.

Jednak wielu fanów szybko stanęło w obronie aktora i wyjaśniło, że w wypadku złamał szczękę i przeszedł zabiegi jej rekonstrukcji, dlatego teraz wygląda inaczej.

W przeszłości twarz Efrona również wywoływała dyskusje.

To nie pierwszy raz, kiedy twarz aktora „Znów mam 17 lat” wywołała debatę w Internecie. W kwietniu 2021 roku ludzie zastanawiali się, dlaczego dolna połowa jego twarzy wyglądała tak inaczej, gdy aktor wystąpił w „Earth Day Musical” na Facebooku Watch.

Efron w końcu wyjaśnił przyczynę tej transformacji już w październiku 2022 roku, kiedy pojawił się na okładce magazynu Men’s Health. Magazynowi powiedział, że złamał szczękę, biegając po domu w skarpetkach. Poślizgnął się i uderzył brodą w twardy róg kamiennej fontanny.

Podczas rekonwalescencji gwiazda „High School Musical” powiedziała, że niektóre mięśnie twarzy próbowały zrekompensować kontuzję. Aby temu zaradzić, współpracował z fizjoterapeutą. Kiedy jednak zrobił sobie przerwę w terapii, zauważył, że mięśnie szczęki, zwane żwaczami, znacznie się powiększyły.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu